01 sierpień 1998 | |||||||||
Andrey Sluzhitelev ( Anapa) | Kristall | ||||||||
Eduard Bogdanov ( Metallurg L.) | Neftekhimik | ||||||||
Aleksandr Karataev ( Neftekhimik) | SOYUZ-Gazprom | ||||||||
Igor Menshchikov ( Metallurg L.) | Saturn | ||||||||
Vidas Dancenka ( Kareda) | Rubin Kazan | ||||||||
24 lipiec 1998 | |||||||||
Gennadiy Kostylev Tren.( CSKA Moskwa) | Irtysh | ||||||||
02 lipiec 1998 | |||||||||
Dmitri Kuznetsov ( CSKA Moskwa) | Arsenal Tula | ||||||||
01 lipiec 1998 | |||||||||
Lazo Liposki ( Sloga) | Anzhi | ||||||||
Vadym Chyzhykov ( Spartak-2) | Fakel | ||||||||
Dmitriy Mikhaylov ( Lokomotiv NN.) | Akademia | ||||||||
Karapet Mikaelyan ( Sokol) | SOYUZ-Gazprom | ||||||||
Eduard Posylaev ( Zhemchuzhina Sochi) | Kuban | ||||||||
Oleg Stogov ( Metallurg L.) | Sokol | ||||||||
Mikhail Potylchak ( Tyumen) | Lada | ||||||||
Oleg Maslennikov ( Tyumen) | Lokomotiv NN. | ||||||||
First Division1998
Sezon
Poziom : 2
Rodzaj klubów : A
Państwo : Rosja
Rozegrane spotkania : 462
Zdobyte bramki : 1136 (2.46 bramki na mecz )
61%
Home victories
22%
Remisy
17%
Away victories
Promoted : Saturn Ramenskoe, Arsenal Tula, Anzhi Makhachkala, GG Izhevsk, Neftekhimik Nizhnekamsk, Lokomotiv SPb
Relegatede to lower tier : Luch-Energia Vladivostok, Tekstilshchik Kamyshin, Uralmash Yekaterinburg, Zarya Leninsk-Kuznetskiy, Torpedo Volzhskiy
Promoted to higher tier : Uralan Elista
Relegated from higher tier : Lokomotiv Nizhniy Novgorod, KAMAZ-Chally, Fakel Voronezh
First Division 1998's fixtures and results
44. Kolejka
Klasyfikacja generalnaOstatnio zaktualizowane 07/11/1998
pkt. | m | z | r | p | B+ | B- | różn. | |||
1
| Saturn Ramenskoe | 84 | 42 | 24 | 12 | 6 | 73 | 34 | +39 | |
2
| Lokomotiv NN. | 77 | 42 | 23 | 8 | 11 | 65 | 34 | +31 | |
3
| Sokol Saratov | 76 | 42 | 21 | 13 | 8 | 58 | 32 | +26 | |
4
| Kristall | 72 | 42 | 23 | 3 | 16 | 59 | 47 | +12 | |
5
| Arsenal Tula | 65 | 42 | 18 | 11 | 13 | 65 | 53 | +12 | |
6
| Lada-Grad | 64 | 42 | 19 | 7 | 16 | 65 | 63 | +2 | |
7
| Rubin Kazan | 63 | 42 | 19 | 6 | 17 | 56 | 50 | +6 | |
8
| Dinamo Stavropol | 63 | 42 | 16 | 15 | 11 | 51 | 37 | +14 | |
9
| GG Izhevsk | 60 | 42 | 18 | 6 | 18 | 53 | 58 | -5 | |
10
| Fakel Voronezh | 60 | 42 | 17 | 9 | 16 | 54 | 45 | +9 | |
11
| Anzhi | 57 | 42 | 17 | 6 | 19 | 47 | 56 | -9 | |
12
| Metallurg L. | 56 | 42 | 16 | 8 | 18 | 41 | 50 | -9 | |
13
| Lokomotiv Chita | 56 | 42 | 16 | 8 | 18 | 57 | 50 | +7 | |
14
| Tom Tomsk | 56 | 42 | 15 | 11 | 16 | 54 | 45 | +9 | |
15
| Spartak Nalchik | 56 | 42 | 15 | 11 | 16 | 49 | 52 | -3 | |
16
| Lokomotiv SPb | 53 | 42 | 14 | 11 | 17 | 38 | 41 | -3 | |
17
| Neftekhimik | 52 | 42 | 15 | 7 | 20 | 44 | 56 | -12 | |
18
| Druzhba Maykop | 50 | 42 | 13 | 11 | 18 | 45 | 55 | -10 | |
19
| Lada Togliatti | 48 | 42 | 15 | 9 | 18 | 52 | 70 | -18 | |
20
| Kuban Krasnodar | 43 | 42 | 10 | 13 | 19 | 42 | 68 | -26 | |
21
| Irtysh Omsk | 41 | 42 | 11 | 8 | 23 | 36 | 58 | -22 | |
22
| KAMAZ-Chally | 26 | 42 | 7 | 5 | 30 | 32 | 82 | -50 |
Ostatnie transfery
Rankings
1 | Spartak Nalchik | ZNeftekhimik 0-1 16/10/1998 | ZKAMAZ-Chally 0-1 19/10/1998 | Z 3-0 Rubin Kazan26/10/1998 | Z 3-2 GG Izhevsk29/10/1998 | ZLokomotiv Chita 0-1 04/11/1998 | RSaturn Ramenskoe 1-1 07/11/1998 | |
2 | Anzhi | ZFakel Voronezh 0-1 09/10/1998 | Z 2-1 Arsenal Tula16/10/1998 | Z 1-0 Lokomotiv NN.19/10/1998 | R 1-1 Sokol Saratov26/10/1998 | RTom Tomsk 1-1 04/11/1998 | ZIrtysh Omsk 0-1 07/11/1998 | |
3 | Rubin Kazan | Z 2-0 Druzhba Maykop16/10/1998 | R 1-1 Kuban Krasnodar19/10/1998 | PSpartak Nalchik 3-0 26/10/1998 | ZDinamo Stavropol 1-2 29/10/1998 | Z 2-0 Metallurg L.04/11/1998 | Z 2-0 Fakel Voronezh07/11/1998 | |
4 | Lokomotiv NN. | PSokol Saratov 2-0 16/10/1998 | PAnzhi 1-0 19/10/1998 | Z 3-1 Irtysh Omsk26/10/1998 | Z 2-0 Tom Tomsk29/10/1998 | ZKAMAZ-Chally 0-2 04/11/1998 | ZNeftekhimik 2-4 07/11/1998 | |
5 | Kristall | Z 2-0 GG Izhevsk09/10/1998 | PLokomotiv Chita 1-0 15/10/1998 | PSaturn Ramenskoe 2-0 19/10/1998 | Z 1-0 Lada Togliatti26/10/1998 | Z 6-1 Lada-Grad29/10/1998 | Z 1-0 Lokomotiv SPb07/11/1998 | |
6 | Sokol Saratov | RMetallurg L. 3-3 09/10/1998 | Z 2-0 Lokomotiv NN.16/10/1998 | Z 3-0 Arsenal Tula19/10/1998 | RAnzhi 1-1 26/10/1998 | RIrtysh Omsk 0-0 04/11/1998 | ZTom Tomsk 1-2 07/11/1998 | |
7 | Lada-Grad | Z 3-2 Lokomotiv Chita09/10/1998 | RLada Togliatti 2-2 16/10/1998 | ZLokomotiv SPb 1-2 26/10/1998 | PKristall 6-1 29/10/1998 | Z 7-2 Kuban Krasnodar04/11/1998 | R 0-0 Druzhba Maykop07/11/1998 | |
8 | Saturn Ramenskoe | Z 2-0 Lokomotiv SPb16/10/1998 | Z 2-0 Kristall19/10/1998 | RKuban Krasnodar 1-1 26/10/1998 | RDruzhba Maykop 1-1 29/10/1998 | R 1-1 Dinamo Stavropol04/11/1998 | R 1-1 Spartak Nalchik07/11/1998 | |
9 | Tom Tomsk | Z 3-1 Metallurg L.16/10/1998 | Z 2-0 Fakel Voronezh19/10/1998 | ZArsenal Tula 2-3 26/10/1998 | PLokomotiv NN. 2-0 29/10/1998 | R 1-1 Anzhi04/11/1998 | P 1-2 Sokol Saratov07/11/1998 | |
10 | GG Izhevsk | Z 4-0 Kuban Krasnodar16/10/1998 | Z 2-0 Druzhba Maykop19/10/1998 | PDinamo Stavropol 1-0 26/10/1998 | PSpartak Nalchik 3-2 29/10/1998 | P 0-3 Fakel Voronezh04/11/1998 | Z 2-1 Metallurg L.07/11/1998 | |
11 | Fakel Voronezh | PIrtysh Omsk 2-1 16/10/1998 | PTom Tomsk 2-0 19/10/1998 | Z 3-1 KAMAZ-Chally26/10/1998 | Z 1-0 Neftekhimik29/10/1998 | ZGG Izhevsk 0-3 04/11/1998 | PRubin Kazan 2-0 07/11/1998 | |
12 | Dinamo Stavropol | ZKAMAZ-Chally 1-2 16/10/1998 | PNeftekhimik 3-2 19/10/1998 | Z 1-0 GG Izhevsk26/10/1998 | P 1-2 Rubin Kazan29/10/1998 | RSaturn Ramenskoe 1-1 04/11/1998 | RLokomotiv Chita 0-0 07/11/1998 | |
13 | Lokomotiv Chita | Z 1-0 Kristall15/10/1998 | Z 3-0 Lokomotiv SPb19/10/1998 | PDruzhba Maykop 2-0 26/10/1998 | RKuban Krasnodar 0-0 29/10/1998 | P 0-1 Spartak Nalchik04/11/1998 | R 0-0 Dinamo Stavropol07/11/1998 | |
14 | Lada Togliatti | P 0-3 Saturn Ramenskoe09/10/1998 | R 2-2 Lada-Grad16/10/1998 | PKristall 1-0 26/10/1998 | PLokomotiv SPb 2-0 29/10/1998 | Z 2-1 Druzhba Maykop04/11/1998 | Z 4-1 Kuban Krasnodar07/11/1998 | |
15 | Neftekhimik | P 0-1 Spartak Nalchik16/10/1998 | Z 3-2 Dinamo Stavropol19/10/1998 | RMetallurg L. 0-0 26/10/1998 | PFakel Voronezh 1-0 29/10/1998 | Z 3-2 Arsenal Tula04/11/1998 | P 2-4 Lokomotiv NN.07/11/1998 | |
16 | Irtysh Omsk | Z 2-1 Fakel Voronezh16/10/1998 | Z 1-0 Metallurg L.19/10/1998 | PLokomotiv NN. 3-1 26/10/1998 | PArsenal Tula 3-2 29/10/1998 | R 0-0 Sokol Saratov04/11/1998 | P 0-1 Anzhi07/11/1998 | |
17 | Arsenal Tula | PAnzhi 2-1 16/10/1998 | PSokol Saratov 3-0 19/10/1998 | P 2-3 Tom Tomsk26/10/1998 | Z 3-2 Irtysh Omsk29/10/1998 | PNeftekhimik 3-2 04/11/1998 | ZKAMAZ-Chally 0-1 07/11/1998 | |
18 | Lokomotiv SPb | Z 3-0 Rubin Kazan09/10/1998 | PSaturn Ramenskoe 2-0 16/10/1998 | PLokomotiv Chita 3-0 19/10/1998 | P 1-2 Lada-Grad26/10/1998 | Z 2-0 Lada Togliatti29/10/1998 | PKristall 1-0 07/11/1998 | |
19 | Druzhba Maykop | PRubin Kazan 2-0 16/10/1998 | PGG Izhevsk 2-0 19/10/1998 | Z 2-0 Lokomotiv Chita26/10/1998 | R 1-1 Saturn Ramenskoe29/10/1998 | PLada Togliatti 2-1 04/11/1998 | RLada-Grad 0-0 07/11/1998 | |
20 | Metallurg L. | PTom Tomsk 3-1 16/10/1998 | PIrtysh Omsk 1-0 19/10/1998 | R 0-0 Neftekhimik26/10/1998 | Z 2-0 KAMAZ-Chally29/10/1998 | PRubin Kazan 2-0 04/11/1998 | PGG Izhevsk 2-1 07/11/1998 | |
21 | Kuban Krasnodar | PGG Izhevsk 4-0 16/10/1998 | RRubin Kazan 1-1 19/10/1998 | R 1-1 Saturn Ramenskoe26/10/1998 | R 0-0 Lokomotiv Chita29/10/1998 | PLada-Grad 7-2 04/11/1998 | PLada Togliatti 4-1 07/11/1998 | |
22 | KAMAZ-Chally | P 1-2 Dinamo Stavropol16/10/1998 | P 0-1 Spartak Nalchik19/10/1998 | PFakel Voronezh 3-1 26/10/1998 | PMetallurg L. 2-0 29/10/1998 | P 0-2 Lokomotiv NN.04/11/1998 | P 0-1 Arsenal Tula07/11/1998 |
Najdłuższe serieOstatnio zaktualizowane 13/05/2024 o 09:00
Serie zwycięstw
Serie porażek
Serie remisów
Serie bez remisów
Serie bez porażki
Serie bez zwycięstwa
Niezwyciężone serie
Bezbramkowe serie
Serie straconych bramek
Serie zdobytych bramek
Klub | Serie | Trwające | |
---|---|---|---|
Lokomotiv NN. | 6 | 4 | |
Spartak Nalchik | 6 | ||
Neftekhimik | 6 | ||
Saturn Ramenskoe | 4 | ||
Arsenal Tula | 4 | ||
Tom Tomsk | 4 | ||
Dinamo Stavropol | 4 | ||
Fakel Voronezh | 3 | ||
Metallurg L. | 3 | ||
Sokol Saratov | 3 | ||
Anzhi | 3 | ||
Kristall | 3 | 3 | |
GG Izhevsk | 3 | ||
Irtysh Omsk | 3 | ||
Lada-Grad | 3 | ||
Lokomotiv Chita | 3 | ||
Rubin Kazan | 3 | 3 | |
Druzhba Maykop | 2 | ||
Lokomotiv SPb | 2 | ||
Lada Togliatti | 2 | 2 | |
KAMAZ-Chally | 2 | ||
Kuban Krasnodar | 2 |
Ranking matchday by matchdayOstatnio zaktualizowane 13/05/2024 o 09:00
Drużyna \ Run. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Saturn Ramenskoe | 8 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Lokomotiv NN. | 2 | 5 | 9 | 10 | 10 | 8 | 11 | 13 | 9 | 8 | 9 | 5 | 9 | 9 | 4 | 4 | 7 | 7 | 6 | 4 | 5 | 8 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 |
Sokol Saratov | 3 | 6 | 6 | 3 | 6 | 5 | 7 | 8 | 5 | 3 | 3 | 7 | 5 | 5 | 7 | 11 | 5 | 5 | 4 | 6 | 4 | 6 | 5 | 7 | 5 | 5 | 5 | 4 | 6 | 6 | 6 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
Kristall | 15 | 18 | 11 | 7 | 4 | 6 | 4 | 3 | 4 | 7 | 5 | 4 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 7 | 3 | 5 | 3 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Arsenal Tula | 6 | 8 | 3 | 6 | 8 | 10 | 10 | 6 | 3 | 6 | 4 | 3 | 3 | 6 | 5 | 6 | 9 | 10 | 9 | 10 | 6 | 4 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 4 | 5 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 7 | 5 | 7 | 5 |
Lada-Grad | 11 | 11 | 14 | 9 | 11 | 13 | 9 | 12 | 15 | 17 | 12 | 12 | 10 | 11 | 11 | 7 | 10 | 11 | 10 | 12 | 9 | 7 | 9 | 9 | 10 | 10 | 10 | 12 | 10 | 10 | 9 | 9 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 | 7 | 7 | 6 | 7 | 5 | 6 |
Rubin Kazan | 15 | 20 | 22 | 22 | 22 | 22 | 20 | 17 | 20 | 19 | 20 | 20 | 18 | 17 | 13 | 14 | 14 | 15 | 13 | 13 | 13 | 12 | 13 | 13 | 11 | 11 | 11 | 11 | 9 | 9 | 8 | 8 | 9 | 11 | 9 | 9 | 11 | 11 | 9 | 10 | 11 | 8 | 8 | 7 |
Dinamo Stavropol | 15 | 13 | 16 | 17 | 17 | 12 | 12 | 15 | 19 | 13 | 13 | 13 | 13 | 10 | 10 | 5 | 8 | 9 | 8 | 5 | 8 | 9 | 8 | 6 | 7 | 8 | 7 | 6 | 7 | 3 | 4 | 6 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 7 | 6 | 6 | 5 | 6 | 6 | 8 |
GG Izhevsk | 20 | 21 | 13 | 15 | 15 | 18 | 15 | 10 | 8 | 10 | 8 | 11 | 8 | 8 | 9 | 12 | 6 | 6 | 7 | 11 | 7 | 5 | 7 | 8 | 9 | 9 | 9 | 10 | 12 | 11 | 11 | 11 | 11 | 12 | 13 | 12 | 9 | 9 | 8 | 8 | 8 | 9 | 10 | 9 |
Fakel Voronezh | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 | 4 | 6 | 6 | 7 | 7 | 8 | 10 | 12 | 12 | 12 | 9 | 12 | 13 | 11 | 10 | 8 | 7 | 8 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 10 | 8 | 8 | 8 | 10 | 10 | 12 | 14 | 12 | 10 | 9 | 10 |
Anzhi | 4 | 4 | 5 | 8 | 5 | 4 | 5 | 5 | 7 | 5 | 7 | 8 | 6 | 4 | 6 | 9 | 4 | 4 | 5 | 8 | 11 | 11 | 12 | 11 | 12 | 14 | 13 | 9 | 11 | 12 | 12 | 14 | 15 | 14 | 14 | 15 | 15 | 14 | 14 | 11 | 13 | 14 | 15 | 11 |
Metallurg L. | 9 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 4 | 6 | 6 | 6 | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 9 | 10 | 10 | 8 | 8 | 10 | 12 | 14 | 11 | 11 | 12 |
Lokomotiv Chita | 13 | 12 | 18 | 19 | 19 | 20 | 17 | 14 | 16 | 16 | 11 | 10 | 12 | 14 | 15 | 16 | 18 | 17 | 17 | 20 | 15 | 15 | 15 | 19 | 16 | 15 | 15 | 15 | 14 | 13 | 13 | 12 | 12 | 10 | 11 | 11 | 12 | 13 | 11 | 9 | 9 | 12 | 12 | 13 |
Tom Tomsk | 19 | 16 | 18 | 21 | 13 | 11 | 13 | 18 | 12 | 14 | 15 | 15 | 16 | 18 | 19 | 20 | 17 | 16 | 16 | 18 | 19 | 16 | 19 | 17 | 18 | 18 | 18 | 17 | 18 | 18 | 18 | 17 | 18 | 18 | 18 | 16 | 16 | 15 | 15 | 13 | 10 | 13 | 13 | 14 |
Spartak Nalchik | 6 | 10 | 12 | 16 | 18 | 17 | 21 | 21 | 22 | 22 | 22 | 21 | 21 | 21 | 21 | 19 | 21 | 21 | 20 | 19 | 20 | 21 | 20 | 18 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 20 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 19 | 18 | 17 | 17 | 16 | 14 | 15 |
Lokomotiv SPb | 9 | 9 | 7 | 5 | 7 | 9 | 6 | 7 | 10 | 9 | 10 | 9 | 11 | 12 | 12 | 8 | 11 | 8 | 11 | 7 | 10 | 10 | 10 | 12 | 13 | 12 | 12 | 13 | 13 | 14 | 15 | 13 | 13 | 13 | 12 | 13 | 13 | 12 | 13 | 15 | 15 | 15 | 16 | 16 |
Neftekhimik | 13 | 15 | 10 | 12 | 16 | 18 | 22 | 19 | 14 | 12 | 16 | 16 | 17 | 16 | 17 | 18 | 20 | 20 | 21 | 21 | 21 | 20 | 18 | 14 | 14 | 13 | 14 | 14 | 15 | 15 | 14 | 15 | 16 | 17 | 15 | 14 | 14 | 16 | 16 | 16 | 16 | 17 | 17 | 17 |
Druzhba Maykop | 4 | 7 | 8 | 13 | 14 | 16 | 14 | 9 | 13 | 15 | 17 | 18 | 19 | 19 | 18 | 15 | 15 | 18 | 19 | 15 | 18 | 18 | 17 | 16 | 17 | 17 | 16 | 16 | 17 | 16 | 16 | 16 | 14 | 15 | 16 | 17 | 17 | 17 | 17 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 |
Lada Togliatti | 22 | 22 | 20 | 20 | 21 | 21 | 19 | 16 | 17 | 18 | 18 | 17 | 15 | 13 | 14 | 13 | 13 | 14 | 15 | 17 | 14 | 14 | 14 | 15 | 15 | 16 | 17 | 18 | 16 | 17 | 17 | 18 | 17 | 16 | 17 | 18 | 18 | 18 | 19 | 19 | 19 | 20 | 19 | 19 |
Kuban Krasnodar | 12 | 14 | 15 | 18 | 20 | 14 | 16 | 20 | 18 | 20 | 19 | 19 | 20 | 20 | 20 | 21 | 19 | 19 | 18 | 14 | 16 | 17 | 16 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 19 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 19 | 20 | 20 |
Irtysh Omsk | 18 | 19 | 21 | 14 | 9 | 7 | 8 | 11 | 11 | 11 | 14 | 14 | 14 | 15 | 16 | 17 | 16 | 13 | 14 | 16 | 17 | 19 | 21 | 21 | 21 | 22 | 22 | 21 | 22 | 22 | 22 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 | 21 |
KAMAZ-Chally | 21 | 17 | 17 | 11 | 12 | 15 | 18 | 22 | 21 | 21 | 21 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 21 | 21 | 22 | 21 | 21 | 21 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 | 22 |
Most frequent scoresOstatnio zaktualizowane 13/05/2024 o 09:00
Score | Frequence |
---|---|
0 - 0 | 48 times |
1 - 0 | 93 times |
1 - 1 | 40 times |
2 - 0 | 66 times |
2 - 1 | 68 times |
2 - 2 | 10 times |
3 - 0 | 41 times |
3 - 1 | 36 times |
3 - 2 | 17 times |
3 - 3 | 2 times |
4 - 0 | 11 times |
4 - 1 | 12 times |
Score | Frequence |
---|---|
4 - 2 | 5 times |
4 - 3 | 1 times |
5 - 0 | 3 times |
5 - 1 | 1 times |
5 - 2 | 2 times |
5 - 3 | 1 times |
5 - 4 | 1 times |
6 - 0 | 1 times |
6 - 1 | 1 times |
7 - 2 | 1 times |
8 - 0 | 1 times |
Komentarze